Logowanie
 Login:
 Hasło:
 
 Rejestracja
 Zapomniałeś hasła?

Kategorie
 • 18-24 lata [11]
 • 25-30 lat [3]
 • 31-35 lat [1]
 • 36-40 lat [0]
 • 41-45 lat [0]
 • 46-50 lat [0]
 • 50 + [0]
Wyszukiwarka
Online: 1
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 19

Regulamin

Wstęp

Lady4u.pl to serwis dla mężczyzn, którzy poszukują niezobowiązującego towarzystwa w postaci kobiet do wynajęcia (dam do towarzystwa) na różne imprezy okolicznościowe takie jak: bankiet, wesele, ślub, studniówka, spotkanie rodzinne, sylwester, bal, impreza w klubie, czas spędzony w podróży służbowej, wieczory kawalerskie, czy innego typu spotkania towarzyskie oraz dla kobiet oferujących tego typu usługi.

Jesteś we właściwym miejscu również jeśli chciałbyś zrealizować nietypową sprawę... 

Szukasz partnerki do nauki tańca?
Nie masz życiowej partnerki, a na spotkaniu rodzinnym chcesz uniknąć kolejnych kłopotliwych pytań?
Chcesz rozbudzić na nowo gorące uczucia u obecnej Pani Twego serca lub po prostu wzbudzić zazdrość kumpli?

Z pewnością znajdziesz tutaj odpowiednią kobietę.

 

1. Serwis ladyu4.pl powstał dla kobiet i dziewczyn które oferują swoje usługi  jako osoby do towarzystwa jak również dla osób zainteresowanych skorzystaniem z takich usług.

2. Serwis lady4u.pl nie jest agencją towarzyską lub biurem matrymonialnym, a jedynie wysublimowaną możliwością dla osób, które szukają niezobowiązującego towarzystwa do okolicznościowego wyjścia, takiego jak np. wesela, śluby, bankiety, bale, wieczory kawalerskie czy nauki tańca.

3. Rejestracja jest dobrowolna i całkowicie bezpłatna. Podobnie jak dodawanie ogłoszeń na czas krótszy, niż 3 dni. Rejestracja dostępna jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Rejestrując konto w Serwisie lady4u.pl oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią.

4. Serwis lady4u.pl jedynie pośredniczy w nawiązywaniu kontaktów. Schemat współpracy jest prosty i klarowny - my udostępniamy i promujemy platformę, Ty z niej korzystasz zakładając odpłatnie swój profil. Po zaakceptowaniu schematu współpracy umożliwiamy bezpośredni kontakt zainteresowanym stronom. Dalsze szczegóły ustalane są już bezpośrednio pomiędzy zainteresowanymi stronami - bez udziału osób postronnych.

Wobec powyższego serwis lady4u.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki związane z zamieszczaniem profili.

5. Wszelkie płatności obsługiwane są przez Dotpay.pl